Vaporizery - testy, porównania

 1. Waporyzatory medyczne

  Dzięki zmianom w Polskim prawie możemy od jakiegoś czasu zaobserwować duży dostęp do produktów CBD takich jak susz czy haszysz, nie ryzykując przy tym problemów prawnych, a tym samym uniknięcie więzienia za używanie rośliny która jest z nami od zawsze i jeszcze nikogo tak naprawde nie zabiła, a wręcz przeciwnie. Dodatkowo medyczną marihuanę zawierającą THC możemy legalnie kupić w aptece, posiadając oczywiście wymaganą receptę.

  W trakcie badań nad właściwościami konopi zauważono, że wiele substancji aktywnych, zawartych w roślinie zostaje bezpowrotnie utraconych w procesie spalania materiału. Natomiast po ogrzaniu rośliny udało się zachować wiele substancji czynnych i korzystnych dla organizmu człowieka, do których nie miałby dostępu przyjmując susz w konwencjonalny sposób czyli spalając. Najmniej szkodliwym znanym człowiekowi

  Czytaj więcej »
 2. Arizer Air MAX - Nowość 2022

  Arizer Air MAX - to najnowszy waporyzator przenośny zaprezentowany przez firmę Arizer Tech.

   

  Czytaj więcej »
 3. Boundless CFV V2 - konwekcyjny vaporizer przenośny

  Boundless CFV to mobilny Vaporizer firmy Boundless Technology. CFV jest modelem w pełni konwekcyjnym. Czy jest dobry? Jakie ma wady i zalety? Czy warto go kupić? Dla kogo jest?

   

  Czytaj więcej »
 4. DaVinci IQ2 - godny następca IQ

  Chociaż od czasu premiery pierwszego DaVinci IQ minęło już kilka lat, to do niedawna nadal zasługiwał na na nazwanie go najlepszym. Niespodziewanie pojawił się jego następca DaVinci IQ2 Vaporizer, w dalszej części recenzji opiszę udoskonalenia względem pierwszej wersji.

   

  Czytaj więcej »
 5. Najlepsze waporyzatory, które warto kupić w 2020 roku

  Jeżeli stoicie przed wyborem swojego pierwszego waporyzatora, rzućcie okiem na poniższe zestawienie. Znalazły się tutaj najchętniej wybierane  w tym roku i warte zakupu waporyzatory przenośne.

  Czytaj więcej »
 6. Waporyzatory Zeus Arc i Zeus Arc GT

  Projektanci z Zeus Arsenal ciężko pracowali przez ostatnie kilka lat, pracując nad swoim najnowszym waporyzatorem o najwyższej wydajności i tak powstały dwa bliźniacze modele - Zeus Arc oraz Zeus Arc GT.

  Czytaj więcej »
 7. Linx Eden - godny uwagi waporyzator przenośny ze średniej półki cenowej

  Linx Eden to dość małe urządzenie o klasycznym, podłużnym kształcie, które idealnie sprawdzi się jako przenośny waporyzator.

   

  Czytaj więcej »
 8. CFC 2.0 - przenośny, dyskretny tani waporyzator do suszu [WIDEO]

  CFC 2.0 od Boundless

   

  Czytaj więcej »
 9. Crafty + oraz Utillian 722 - małe porównanie

  Crafty + oraz Utillian 722 - małe porównanie

  Niedawno na rynku pojawiły się dwa nowe produkty, Crafty + oraz Utillian 722. W przybliżeniu oba urządzenia są do siebie podobne, jeśli chodzi o wymiary, budowę i funkcjonalność.

   

  Czytaj więcej »
 10. Flowermate Cap - mały i dyskretny waporyzator przenośny [WIDEO]

  Flowermate to jeden z najnowszych waporyzatorów przenośnych od firmy Flowermate Technbology. Jest to vaporizer z ogrzewaniem kondukcyjnym, przeznaczony do waporyzacji suszu.

  Czytaj więcej »