MArchiwa miesięczne: Czerwiec 2015

 1. Porównanie vaporizerów do 300zł

  Waporyzator do 300zł ? Czy można za te pieniądze kupić przenośny waporyzator do suszu który zapewni nam pożądane efekty? Okazuje się że tak.

  Czytaj więcej »
 2. Typy waporyzatorów i zasada ich działania.


  Czytaj więcej »
 3. Aktywność fizyczna po inhalacji vaporizerem

  Czytaj więcej »
 4. Czy Twój przenośny Vaporizer rzeczywiście waporyzuje?

  Rodzaje vaporizerów.
  Dlaczego stabilizacja temperatury jest taka ważna?
  Jaki vaporizer wybrać aby nie przypalał?
  Poznaj odpowiedzi na te pytania...
  Czytaj więcej »
 5. Temperatura a efekty waporyzacji


  Jedną z największych zalet waporyzacji jest możliwość kontrolowania temperatury, dzięki czemu możemy uzyskać różne efekty działania...
  Czytaj więcej »
 6. Zmiany percepcji przy paleniu, spożywaniu i inhalacji vaporizerem.

  W dzisiejszym temacie poruszymy zmiany percepcji po konsumpcji marihuany z trzech różnych źródeł, palenia, jedzenia oraz inhalacji vaporizerem.

  Każda metoda użytkowania marihuany przynosi zmiany percepcji w ciele człowieka jak i zwierząt, jest to normalny proces podczas upalenia........

  Czytaj więcej »
 7. Temperatura waporyzatorów

  Waporyzatory (vaporizery) działają przez ogrzewanie suszu roślinnego do momentu w którym niektóre z kannabinoidów "wrzą" i wyparowują, pozostawiając jedynie włóknisty materiał roślinny. Kiedy palisz jointa, dym jest mieszaniną kannabinoidów i wielu substancji toksycznych powstałych podczas spalania, są to wielopierścieniowe węglowodory aromatyczne (WWA) produktów ubocznych.W rzeczywistości, analiza wykazała,że tylko przy paleniu jointa dym zawiera tylko około 10% dostępnych kanabinoidów, reszta składa się głównie z toksycznych produktów ubocznych spalania. W przeciwieństwie do tego, odparowana cannabis zawiera do 95% kannabinoidów.

  Czytaj więcej »