XVAPE Fog

339,00 zł
Dostępność: W magazynie
SKU
xvape-fog-vaporizer

XVAPE Fog - najnowszy model waporyzatora konwekcyjnego, przeznaczonego do waporyzacji suszu i koncentratów (olejki, woski)
Zakres obsługiwanych temperatur, 5 ustawień: od 180 do 220°C
Bardzo szybkie nagrzewanie
Komora wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej
Wymienny akumulator Samsung typu 18650 o pojemności 2600mAh
Port microUSB do ładowania urządzenia

Produkt nowy i oryginalnie zapakowany
Gwarancja: 2 lata
Dostępne kolory: czarny

Dane techniczne znajdują się w zakładce WIĘCEJ INFORMACJI

Zestaw zawiera:
-Xvape Fog
-Pad do koncentratów
-Zapasowe metalowe sitko ustnika
-2 silikonowe nasadki na ustnik
-2 uszczelki ustnika
-Zestaw do czyszczenia i ubijania suszu
-Kabel USB
-Instrukcja obsługi
-Pudełko

Więcej informacji
Ogrzewanie Konwekcja
Wymienna bateria Tak
Pojemność baterii (mAh) 2600
Gniazdo ładowania microUSB
Komora Stal
Wyświetlacz Nie
Temperatura minimalna (°C) 180
Temperatura maksymalna (°C) 220
Automatyczne wyłączenie (min.) 4
Waporyzacja koncentratów Tak
Adapter wodny Opcjonalnie
Szczegółowy opis

XVAPE Fog to mały i dyskretny vaporizer hybrydowy od firmy XVAPE. Elegancki i zarazem prosty wygląd, dzięki metalowej obudowie w kolorze czarnym. XVAPE Fog daje możliwość waporyzacji zarówno suszu jak i koncentratów.

Fog jest bardzo prosty w obsłudze, nie posiada on wyświetlacza 5 diod LED, które informują nas o wybranej temperaturze. Do wyboru mamy 5 zaprogramowanych ustawień. Najniższa możliwa do ustawienia temperatura to 180°C a najwyższa 220°C. Pomiędzy każdym ustawieniem mamy 10°C i odpowiednio najniższa temperatura będzie sygnalizowana jedną diodą LED i każde następne ustawienie zapalać będzie kolejną diodę. Włączanie, wyłączanie i zmiana ustawień temperatury odbywa się przy pomocy jednego głównego przycisku, jest ono bardzo proste i intuicyjne. Czas nagrzewania jest tutaj niezwykle szybki i w ciągu 30 sekund XVAPE Fog jest gotowy do waporyzacji.

Fog zasilany jest wymiennym ogniwo typu 18650. Fabryczny akumulator jaki znajdziemy w zestawie ma pojemność 2600mAh i w pełni naładowana powinna wystarczyć na godzinę pracy. Posiadając dowolny akumulator 18650 nie musimy martwić się, że urządzenie wyładuje się i zostaniemy pozbawieni możliwości jego używania. Jest to bardzo dobre rozwiązanie i co raz więcej modeli posiada wymienne źródło zasilania, tak aby były dzięki temu były jeszcze bardziej mobilne i można było ich używać w każdej sytuacji. Przez wbudowany port microUSB możemy naładować nasz akumulator lub jeśli posiadamy to zewnętrzną ładowarką do akumulatorków 18650.

Zestawie jaki znajdziemy w pudełku: XVAPE Fog, ogniwo 18650 2600mAh, sitka do koncentratów, zestaw do czyszczenia waporyzatora, kabel USB oraz instrukcja obsługi w języku angielskim.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:XVAPE Fog
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!