CFC 2.0 nieznacznie różni się od swojego pierwowzoru. Obudowa została wykonana z tworzywa sztucznego z gumowymi elementami, ale jej kształt jest teraz bardziej ergonomiczny. Waporyzator zwyczajnie lepiej leży w dłoni, dzięki bardziej zaokrąglonym kształtom. Na stronie producenta widnieją do wyboru 4 kolory obudowy urządzenia: czarny, zielony, niebieski i czerwony.

Waporyzator posiada ceramiczną komorę na susz, tak samo jak jego pierwsza wersja. Również ekran jest wykonany w technologii OLED, lecz tym razem jest trochę większy i czytelniejszy. Po obu stronach wyświetlacza zostały umieszczone przyciski plus i minus oraz power. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta. Na ekranie widnieje stan naładowania baterii oraz aktualna temperatura. Gdy urządzenie jest w trybie podgrzewania wyświetla się symbol gorącej filiżanki. Skalę temperatur możemy zmieniać pomiędzy stopniami Celsjusza i Fahrenheita. Zakres temperatur jakie mamy do wyboru to od 60 do 230°C. Nagrzewanie w tym modelu jest bardzo szybkie. Waporyzator do wybranej temperatury rozgrzewa się spokojnie poniżej 30 sekund. Boundless CFC 2.0 to waporyzator kondukcyjny i możemy w nim waporyzować tylko susz.

Bateria w tym modelu została powiększona, o czym świadczy napis na opakowaniu, ale producent nie podaje jej pojemności. W pierwszej wersji urządzenia bateria miała pojemność 2200mAh. Wbudowany akumulator jest nie wymienny. Ładujemy go za pomocą portu microUSB, które zostało umieszczone w dolnej części urządzenia.

Boundless CFC 2.0 został wyposażony fabrycznie w adapter wodny 14mm/18mm, który dostajemy w zestawie. Zakładamy go zamiast ustnika i dzięki temu nasz waporyzator możemy podłączyć do dodatkowej filtracji wodnej, np. bonga.

CFC 2.0 to przede wszystkim mały i dyskretny waporyzator. Jest to model o relatywnie niskiej cenie, ale bardzo dobrej jakości wykonania. Decydując się na zakup tego waporyzatora w pudełku otrzymamy: Boundless CFC 2.0, adapter wodny, zapasowe sitka komory i ustnika, kabel USB, wyciorek, wykałaczkę i instrukcje obsługi w języku angielskim.

Boundless CFC 2.0 jest dostępny w naszym sklepie internetowym w konkurencyjnie niskiej cenie.

https://vapuj.pl/boundless-cfc-2-vaporizer.html