Jaki waporyzator na wczasy? Przegląd przenośnych waporyzatorów z pojemną baterią i wymiennymi akumulatorkami.

Wakacje, czas podróży, czas relaksu. To w tym czasie większość ludzi bierze urlop i udaje się w góry czy nad morze aby wypocząć przez te kilkanaście dni. Jaki waporyzator najlepiej sprawdzi się jako kompan w dalszych podróżach czy nawet weekendowych wyjazdach? Przedstawimy poniżej listę przenośnych waporyzatorów z pojemnymi bateriami oraz tych, które posiadają wymienne akumulatorki najpopularniejszego typu 18650. Bierzemy tu pod uwagę najważniejszą cechę, długość działania na wbudowanej baterii oraz w drugim przypadku możliwość zmiany wyczerpanego akumulatorka na naładowany.

Waporyzatory z wbudowanymi bateriami i długim czasem pracy

Xvape Vital – jeden z najtańszych waporyzatorów przenośnych o dość dobrym stosunku parametry/cena. W skrócie Vital na swoim wbudowanym akumulatorku 2600mAh potrafi pracować przez około 2 godziny. Ponadto posiada ceramiczną komorę, ekran OLED z płynną regulacją temperatury w zakresie 100-240°C.

https://vapuj.pl/xvape-vital.html

 

 

Flowermate seria V5: V5S, V5 PRO, V5X – są to bardzo popularne modele z wbudowaną baterią o pojemności aż 5200mAh. W pełni naładowane potrafią działać przez ponad 3 godziny. Cechuje ich ceramiczna komora, możliwość waporyzacji substancji płynnych. Wszystkie modele wyposażone są także w szklany ustnik, a obudowa waporyzatora wykonana jest z metalu. Model V5 Pro posiada ekran OLED oraz płynną regulację temperatury w zakresie 40-230°C

 

 

 

Gizzly Guru – waporyzator z pojemną baterią o pojemności 5200mAh. Potrafi pracować przez 3 godziny. Jest to waporyzator hybrydowy, posiada szklany ustnik, ceramiczną komorę, daje możliwość podłączenia atomizerów z gwintem 510. Guru zwaporyzuje wszystko: susz, oleje, woski itp. Posiada ekran OLED i możliwość ustawiania temperatury w zakresie 180-250°C.

 

 

DaVinci Ascent – dobry i funkcjonalny model od DaVinci. Posiada wbudowany akumulator, który potrafi zapewnić do 3 godzin pracy. Ascent posiada ceramiczną komorę na susz oraz olejki, szklany ustnik oraz ekran OLED.

 

 

Arizer Solo 2 – nowa odsłona legendarnego waporyzatora. Wbudowany akumulator wytrzyma do 3 godzin waporyzacji, czyli na jednym ładowaniu możemy wykonać do kilkunastu sesji waporyzacji. Dodatkowym atutem jest ekran OLED z pełną regulacją temperatury od 50 do 220°C. Solo 2 posiada szklany ustnik i komorę wykonaną ze stali nierdzewnej.

https://vapuj.pl/arizer-solo-2.html

 

 

Waporyzatory przenośne z wymiennymi akumulatorkami typu 18650

Waporyzatorów przenośnych z wymiennymi akumulatorkami jest coraz to więcej na rynku. Producenci idą po rozum do głowy i coraz chętniej wypuszczają takie modele. Skupimy się tutaj, tylko na najciekawszych i wartych uwagi modelach. Przypominamy, że do każdego z tych modeli możemy użyć dowolny akumulator 18650, najlepiej o jak największej pojemności, więc nie będziemy brać pod uwagę czasu działania na oryginalnych akumulatorkach.

 

X-Max V2 Pro – najbardziej popularny, przenośny waporyzator, zaraz obok modelu Vital. W komplecie posiada akumulator 18650 i pojemności 2200mAh. Obudowa wykonana jest z aluminium, komora z ceramiki i możemy w niej waporyzować susz oraz koncentraty. V2 Pro posiada 5 zaprogramowanych ustawień temperatur w zakresie 180 do 220°C.

https://vapuj.pl/xmax-v2-pro.html

 

X-Max Starry V2 – tani i dobry waporyzator z akumulatorem 18650 o pojemności 2900mAh. Posiada ekran OLED i regulację temperatury pomiędzy 100 a 240°C, a także bardzo szybkie nagrzewanie. Producent daje także możliwość używania waporyzatora podczas ładowania, co jest dodatkowym atutem.

 

 

Focusvape Pro S – najnowszy model waporyzatora o podłużnym klasycznym kształcie. Wyposażony w akumulator 18650 o pojemności 3200mAh. . Focusvape posiada ceramiczną komorę na susz, szklany ustnik a także ekran OLED z regulacją temperatury w zakresie 80-240°C.

https://vapuj.pl/focusvape-pro-s-vaporizer.html

 

XVAPE Fog – niedrogi i wydajny waporyzator konwekcyjny od XVAPE. Potrafi waporyzować susz i koncentraty. Posiada wymienny akumulator 18650 2600mAh. Fog bardzo szybko się nagrzewa do wybranej temperatury. Do wyboru mamy 5 ustawień, od 180 do 220°C.

 

Boundless CF Hybrid to wszechstronny waporyzator do suszu i koncentratów i z możliwością używania atomizerów z gwintem 510. Posiada on akumulator 18650 o pojemności 2600mAh. Komora wykonana z ceramiki. Wyposażony został w ekran OLED oraz regulację mocy 2-60W, i 0.2 - 4.5 Ω, a dla potrzeb tradycyjnej waporyzacji zakres 40-221°C

 

 

Flowermate V5 Nano – najnowszy model waporyzatora przenośnego od Flowermate. Pierwszy waporyzator tej firmy wyposażony w wymienny akumulatorek 18650. Oryginalny akumulator dołączony do zestawu ma pojemność 2500mAh. Flowermate V5 Nano posiada ceramiczną komorę i szklany ustnik. Ekran OLED i pełne sterowanie temperaturami w zakresie 40-230°C.

https://vapuj.pl/flowermate-v5-nano-vaporizer.html

 

Focusvape Tourist – jak sama nazwa wskazuje, jest to waporyzator turystyczny. Został wyposażony w akumulator 18650 2500mAh. Świetnie nadaje się do waporyzacji koncentratów, gdyż jego zakres temperatury to od 120 do aż 450°C. Tourist posiada ceramiczną komorę oraz ekran OLED. Dodatkowo w zestawie znajdziemy dwa filtry wodne (tzw. Bubblery) jeden do suszu a drugi dla koncentratów.

 

 

Boundless Tera to najnowszy waporzyator konwekcyjny do suszu i koncentratów. Tera posiada ekran OLED z zakresem temperatur od 60°C do 220°C dla suszu i 260°C dla koncentratów. Posiada 2 wymienne akumulatory 18560 i pojemności 2500mAh każdy. Ponadto w zestawie znajduje się ustnik szklany i ustnik plastikowy oraz adapter wodny 14mm/18mm.

https://vapuj.pl/boundless-tera-vaporizer.html

 

Arizer Air 2 – nowy, odświeżony model od znanej i popularnej firmy Arizer. Air 2 został wyposażony w wyświetlacz OLED i dzięki temu mamy teraz pełny zakres regulacji temperatury do 220°C. Waporyzator posiada także szklany ustnik a komora na susz wykonana została ze stali nierdzewnej. W zestawie znajduje się akumulator 18650 o pojemności 3000mAh.

https://vapuj.pl/vaporizer-arizer-air-2.html

 

ArGo – pzrenośny i funkcjonalny waporyzator od Arizer. Jest to całkiem nowa konstrukcja. Posiada on ustnik i komorę wykonaną ze szkła żaroodpornego. Wyspoażony jest w wyświetlacz OLED dzięki któremu precyzyjnie ustawimy temperaturę w zakresie od 50 do 220°C. ArGo zasila wymienny akumulator 18650 o pojemności 3000mAh.

https://vapuj.pl/argo-vaporizer.html

 

DaVinci IQ – inteligentny waporyzator, najnowsze dzieło od DaVinci. Posiadamy akumulator 18650 i pojemności 3500mAh. Zamiast wyświetlacza mamy tutaj 51 diod LED, które w fajny sposób pokazują nam temperaturę. Zakres jaki obsługuje IQ to 121-221°C. Do w pełni funkcjonalności potrzebny jest telefon z systemem Android lub iOS oraz zainstalowana dedykowana aplikacja.

https://vapuj.pl/davinci-iq.html

 

Wszystkie waporyzatory znajdziesz w naszym sklepie internetowym VAPUJ.PL