Storz & Bickel – przegląd vaporizerów

Niemiecka firma Storz & Bickel znana jest przede wszystkim z produkcji wysokiej jakości vaporizerów przenośnych i stacjonarnych. W swojej ofercie mają vaporizery stacjonarne jak Volcano Classic i Volcano Digit oraz modele Plenty. Urządzenia przenośne to bardzo dobrze znane Crafty i Mighty.

Volcano jest to bardzo ceniony model który od około 10 lat jest już na rynku. Jest jednym z najlepszym vaporizerów stacjonarnych. Wszystko jest doskonale wykonane i samo urządzenie jest proste w obsłudze i daje bardzo dobre efekty. Z pewnością jest wart polecenia.

Plenty jest to mniejsza konstrukcja która może nieco przypominać jakiś kompresor do pompowania kół. Jakość wykonania pozostała jednak taka sama jak w modelu Volcano, więc nikt nie powinien czuć się zawiedzony.

 

Modele przenośne Crafty i Mighty są to jedne z najwyżej cenionych vaporizerów. Konstrukcja ich jest nieco skomplikowana ale za to dobrze przemyślana co daje bardzo pozytywne efekty. Mighty jest większy ma pojemniejszą baterię, a Crafty jest nieco okrojoną wersją z mniejszą baterią przez co jest też bardziej mobilny. Produkcja pary w ich wykonaniu jest wysoce oceniania we wszystkich rankingach na świecie.