Vaporizery stacjonarne               

Jeśli szukasz vaporizera stacjonarnego, który będzie łatwy w użyciu i spełni Twoje oczekiwania to do wyboru mamy kilka pozycji. Vaporizery stacjonarne tak jak i przenośne różnią się od siebie pomijając wygląd, przede wszystkim parametrami technicznymi. Poniżej przedstawiamy listę kilku najbardziej popularnych urządzeń stacjonarnych.

Storz & Bickel – Volcano vaporizer

Jest to podobno sprzęt numer 1 wśród wszystkich waporyzatorów stajocnarnych. Być dlatego nie dziwi też jego cena. Daje najlepszej jakości parę, posiada 100% kontrolę temperatury, i ma możliwość waporyzacji nie tylko suszu ale i olejków i wosku co czyni go bardzo uniwersalnym urządzeniem. Zdecydowanie wart polecenia.

 

Storz & Bickel – Plenty

Ponownie od niemieckiej firmy Storz & Bickel kolejny produkt, tym razem nosi nazwę Plenty.  Jest nieco tańszy niż Volcano i bardziej poręczny. Również ma możliwość waporyzacji olejów i wosku co doje mu dodatkowy atut. Z pewnością można go polecić jako tańsza alternatywa.

 

Da Buddha

Ten vaporizer o oryginalnej nazwie posiada ceramiczną cewkę, co oczywiście poprawia smak waporyzowanego suszu. Jest bardzo prostu w użyciu, posiada jedno pokrętło którym regulujemy temperaturę. Jego cena jest atrakcyjna i jako budżetowiec powinien się sprawdzić.

 

Arizer Extreme Q Vaporizer 4.0

Arizer Extreme to kolejny vaporizer stacjonarny, który jest trochę bardziej zaawansowany. Posiada wyświetlacz lcd oraz pilota zdalnego sterowania, czyli coś dla leniwych.  Ceramiczny element grzewczy zapewni odpowiedni smak podczas waporyzacji. Możemy gromadzić parę w specjalnym balonie albo korzystać na bieżąco wdychając bezpośrednio przez węża jak przy klasycznej shishy.

 

VapirRise to podobny sprzęt, również posiada ceramiczny element grzewczy i wyświetlacz LCD. Tak samo możemy używać balonu jaki i węża. Waporyzuje susz, olejki i wosk.