Poniżej przedstawiamy liste top akcesoriów, które musisz mieć jeśli posiadasz waporyzator DynaVap.

 

Branża waporyzatorów stale się rozwija oferując coraz to nowsze i ciekawsze akcesoria. Poniżej przedstawiamy najlepsze i najbardziej przydatne akcesoria dla waporyzatorów od DynaVap.

DynaVap to waporyzatory manualne, które nie mają ani grama elektroniki i potrzebują źródła ciepła aby podgrzać zawartość komory, np. susz CBD. Tradycyjnie do podgrzewania zaleca się używać zapalniczki żarowej tego typu:

 

 


Innym ciekawym, wygodnym i lepszym rozwiązaniem jest użycie specjalnej grzałki indukcyjnej. Grzałka jest bardzo prosta w obsłudze i niezwykle skuteczna. Nie potrzeba też obracać vapka w rękach podczas ogrzewania jak podczas używania zapalniczki, gdyż grzałka bardzo szybko i równomiernie ogrzewa całą komorę w ciągu 5-10 sekund. Ogrzewanie zapalniczką zajmuje około 15-20 sekund, więc sporo dłużej. Polecamy grzałki DynaBox, np. DynaBox Ganja Mini Cube:

 

 

Szklana rurka zamiast oryginalnej obudowy. W ofercie dostępne są szklane Hula Stem w dwóch rozmiarach: 60 mm i 75 mm. Rurka posiada wewnątrz liczne wgłębienia, dzięki czemu przelatująca para jest schładzana a wszelkie okruszki ziół, skutecznie zatrzymują się wewnątrz i nie wpadają do naszych ust. Jest to świetny dodatek dla waporyzatorów DynaVap i pasuje zarówno do stalowej jak i tytanowej komory.

 

 

Podstawka z magnesem to kolejny fajny gadżet. Po podgrzaniu nasz DynaVap jest bardzo gorący i łatwo możemy się nim poparzyć. Wygodne rozwiązanie do podstawka z magnesem na który odkładamy naszego vapka po każdym kolejnym podgrzaniu i ściągnięciu bucha. Dodatkowym atutem jest to, że magnes odbiera część ciepła i odrobinę przyspiesza schładzanie końcówki, tzw. Cap-a.

 

 

Większość modeli DynaVap dostarczanych jest w zwyczajnej, plastikowej tubie. Ostatni, najnowszy model - VapCap M 2020 dostał tekturowe opakowanie, nadające się jedynie do recyklingu, gdyż nie sposób w nim przenosić waporyzator. Z pomocą przychodzą dodatkowe etui na nasze vapki:

Oryginalne etui z magnesem DynaVap DynaStach, posiada dodatkowo drugą przegrodę do której możemy wsypać rozdrobnione zioła. Znajduje się tu także magnes, dzięki czemu mamy takie 2w1 – etui i podstawkę. Jedynym minusem jest cena.

 


Dużo tańszym i ciekawym rozwiązaniem jest etui DynaBox Ganja Case 2w1 od DynaBox, które jest dużo tańsze i służy jako etui na nasz waporyzator VapCap oraz jako podstawka z magnesem.

 

 

W ofercie możemy znaleźć także klasyczne mniejsze, magnetyczne etui, zarówno dla modeli VapCap M jak i dla topowego modelu DynaVapOmniVap Titanium XL. Etui dostępne są także w wariantach z motywem liści cannabis.

 

 

Filtracja wodna to nierozłączny temat waporyzacji. Praktycznie większość waporyzatorów można bez problemu podłączyć pod dodatkową filtrację wodną za pomocą dedykowanych przejściówek, adapterów, itp. DynaVap oferuje specjalną linię waporyzatorów w drewnianych obudowach, które pasują do bongosów ze szlifem 14mm, np. DynaVap Nona Wong Dark Wood

 

 

Wystarczy wybrać dobry filtr wodny z odpowiednim szlifem. Szczególnie polecamy wszystkie bonga z cybuchem na krótkim szlifie 14mm np.