V-one to przenośny vaporizer od XVAPE – znanego producenta waporyzatorów przenośnych, m.in. takich modeli jak Vital, Starry czy V2 Pro.

XVAPE V-One został stworzony do waporyzacji tylko i wyłącznie substancji płynnych – koncentratów: olejki, woski itp. Jego budowa jest bardzo prosta i niezwykle solida. Wielką zaletą tego modelu jest duży, szklany ustnik przez który widzimy ilość pary podczas waporyzacji i dzięki temu mamy cały czas wgląd na waporyzowany koncentrat oraz jego ilość.


Co najważniejsze V-One posiada unikalny system ogrzewania bez odsłoniętych knotów czy cewek co zapewnia najczystszy, doskonały smak i bezawaryjną pracę.

Moc V-One to 20W a rezystencja cewki 0.8ohm. W zaledwie 4 sekundy vaporizer rozgrzewa się do temperatury 220°C.

V-One posiada baterię o pojemności 1500mAh która wystarczy na cały dzień użytkowania. Waporyzator wyposażony został w 5cio klik, dzięki któremu gdy wrzucimy vaporizer do kieszeni unikniemy przypadkowego włączenia. Baterię możemy ładować przez standardowy port microUSB umieszczony w górnej jej części, przy pomocy zwykłego kabla USB podłączonego do typowej ładowarki, portu USB w komputerze czy nawet przenośnego power banku. Bateria ma wymiary zwykłej zapalniczki przez co jest bardzo kompaktowa i z łatwością mieści w kieszeni. Standardowy gwint 510 zapewnia kompatybilną pracę z innymi atomizerami dostępnymi na rynku.

V-One jest jednym z lepszym „długopisów” do waporyzacji olejków. Jest elegancki i stylowy. Przy tym jego cena jest relatywnie niska.