Arizer Solo to vaporizer który klasuje się w czołówce pośród vaporizerów przenośnych. Użytkownicy bardzo wysoko oceniają ten model. Przede wszystkim ze względu na jakość wykonania jak i jakość wytwarzanej pary.

Arizer Solo wytwarza dużo dobrej jakości pary. Nawet w wyższych temperaturach „dymek” jest przyjemny w smaku. Z kolei na niższych możemy doświadczyć najczystszego smaku naszych ziół. Również jakość jego wykonania jest bardzo dobra. Wszystkie elementy są ładnie spasowane i nie sprawiają wrażenia tandetnych. Obudowa została wykonana z aluminium przez co jest lekka i dużo bardziej trwalsza niż plastik. Element grzewczy jest ceramiczny a komora metalowa. Dopełnieniem tej konstrukcji jest szklany ustnik.


Solo może kojarzyć się z wyglądu z alkomatem. Ma 7 ustawień temperatury i dla każdego ustawienia jest osobna dioda LED. Nie jest to to samo co wyświetlacz LCD ale podpisane diody w prosty sposób przekazują nam informację o danej temperaturze.

Jeśli chodzi o mobilność urządzenia to tu mały minus gdyż vaporizer ten nie jest zbyt mały, dodatkowo jego przenoszenia utrudnia szklana rurka – ustnik, którą niestety trzeba przenosić osobno. Nie w tym modelu miejsca na schowanie ustnika tak jak ma to miejsce np. w Flowermate czy DaVinci Ascent.

Arizer Solo powinien zaspokoić  potrzeby wszystkich tych, którzy oczekują dobrej jakości urządzenia i równie dobrej jakości wytwarzanej pary. Co do tych 2 rzeczy nie ma tu najmniejszych zastrzeżeń.  Jednym minusem jest mobilność urządzenia, ale to nie wływa znacząco na jego ocenę. Jest to jeden z lepszych vaporizerów jaki dotychczas  powstał. Zbiera wysokie oceny w zagranicznych serwisach i recenzjach. Z pewnością jest wart uwagi i gorąco go polecamy.