Jeszcze palisz czy już vapujesz? Mamy w sprzedaży waporyzatory (vaporizery) przenośne i stacjonarne oraz akcesoria. Zapraszamy!

Produkty 1 do 10 z 140

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Ustaw kierunek rosnący

Naturalne metody na wzmocnienie organizmu

 

Read More
Komentarze | Posted in Dookoła waporyzacji By Master 420

Boundless CFV to mobilny Vaporizer firmy Boundless Technology. CFV jest modelem w pełni konwekcyjnym. Czy jest dobry? Jakie ma wady i zalety? Czy warto go kupić? Dla kogo jest?

 

Read More

Chociaż od czasu premiery pierwszego DaVinci IQ minęło już kilka lat, to do niedawna nadal zasługiwał na na nazwanie go najlepszym. Niespodziewanie pojawił się jego następca DaVinci IQ2 Vaporizer, w dalszej części recenzji opiszę udoskonalenia względem pierwszej wersji.

 

Read More

Jeżeli stoicie przed wyborem swojego pierwszego waporyzatora, rzućcie okiem na poniższe zestawienie. Znalazły się tutaj najchętniej wybierane  w tym roku i warte zakupu waporyzatory przenośne.

Read More

Projektanci z Zeus Arsenal ciężko pracowali przez ostatnie kilka lat, pracując nad swoim najnowszym waporyzatorem o najwyższej wydajności i tak powstały dwa bliźniacze modele - Zeus Arc oraz Zeus Arc GT.

Read More

Linx Eden to dość małe urządzenie o klasycznym, podłużnym kształcie, które idealnie sprawdzi się jako przenośny waporyzator.

 

Read More

Najbardziej przydatne akcesoria dla waporyzatorów DynaVap - must have!

Read More
Komentarze | Posted in Porady dla użytkowników By VAPUJ.PL

Crafty + oraz Utillian 722 - małe porównanie

Niedawno na rynku pojawiły się dwa nowe produkty, Crafty + oraz Utillian 722. W przybliżeniu oba urządzenia są do siebie podobne, jeśli chodzi o wymiary, budowę i funkcjonalność.

 

Read More

Produkty 1 do 10 z 140

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Ustaw kierunek rosnący